Obchodní zástupce
Dealpro, s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce a kontaktní adresa pro uchazeče : Radlická 220, Praha 5 kontakt : Vyskočil Josef, e-mail : použijte odpovědní formulář Náplň práce : o přijímání, kontrola a příprava zakázek o vyhledávání a kontaktování nových zákazníků a dodavatelů o monitoring trhu o zpracování a příprava materiálů pro vedení společnosti o vytváření prezentačních materiálů společnosti o komunikace s externími subjekty o příprava rozborů, analýz, hodnocení Požadujeme : o Uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel o Zodpovědnost a samostatnost, komunikační a organizační dovednosti o Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem o Pečlivost a spolehlivost o Řidičský průkaz sk.

B Zaměstnaneké výhody : 5 týdnů dovolené, Parent days, pružná pracovní doba, služební mobil a notebook, motivační bonus k výplatě : procento ze zisku společného firmy, atd.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost