Pracovníci úklidu - vyhrazeno pro OZP
PERFECT pure service, o.p.s.
Vsetín, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - VYHRAZENO PRO OZPDo stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici PRACOVNÍK / CE ÚKLIDU.

Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením (invalidní důchod I. a II. stupně). Místem výkonu práce je : Vsetín, Svárov 1080.

Co u nás budete dělat : jedná se o úklid kancelářských a komerčních prostor.Požadavky : pracovitost, spolehlivost, důslednost, samostatnost.

Co nabízíme : práce na pracovní smlouvu, možnost zkráceného úvazku, dobré pracovní podmínky - práce s profesionálními přístroji a přípravky, možnost nákupu čistících přípravků za zvýhodněné ceny, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu, pravidelná mzda a prémie za kvalitně odvedenou práci, možnost pravidelného vzdělávání.

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.Kontakt : Kateřina Ostrezy, tel. : 702 007 073, e-mail : personalni sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt. Ov.9.9.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost