Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci
MSD Czech Republic s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Hošková Jana, e-mail : použijte odpovědní formulář Na tuto pozici hledáme kandidáta na pozici specialista v oblasti informační bezpečnosti, který bude působit ve sféře identifikace, výběru, testování a zavádění bezpečnostních produktů na ochranu dat a systému.

Náplní práce bude mimo jiné vytváření a provádění testů bezpečnostních zařízení pro zajištění bezchybného fungování bezpečnostních systémů.

Hledáme proto kandidáta se znalostmi v oblasti informační bezpečnosti, který má znalosti v oblasti Endpoint security tools, Endpoint Detect and Response (EDR) tools, Next Generation AV, stejně jako ve sféře síťové bezpečnosti (IDS / IPS, firewalls, ochrana webových aplikací).

Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost