Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)
RIN LTD, odštěpný závod
Praha-Letňany, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem - hledáme pracovníky / -ice pro práci řidič / -ka osobního automobilu pro přepravu osob, vhodný chytrý telefon s Androidem, jedná se o práci časově náročnou ale s velmi dobrým ohodnocením.

Požadavky : minimálně 21 let, praxe v řízení auta v Praze, čistý trestní rejstřík, bodové hodnocení řidiče max. 5 bodů a žádný 7 bodový trest v minulosti za alkohol a omamné látky, který je vidět na hodnocení, trvalý pobyt v EU, vhodné i pro cizince.

Nástup možný do týdne. Volat Po - Pá 11 - 14 hod. na číslo použijte odpovědní formulář nebo Po - Pá 16 - 18,30 hod. na číslo použijte odpovědní formulář, jinak SMS nebo email na použijte odpovědní formulář s Vaším telefonem, ozveme se zpět.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost