Prodavači smíšeného zboží
PEAL a.s.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt telefonicky nebo e-mailem - pošlete prosím životopis s uvedením pozice a místa Do trafiky Don Pealo Metropole Zličín, přijmeme zaměstnance na HPP, možnost práce na plný i zkrácený úvazek.

Požadujeme : bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme : stabilní zaměstnání, mzdu od 22 000 Kč, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy v hodnotě 15%, příspěvek CAFETERIE 6000 ročně, Vánoční prémie, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč, Smlouva na dobu neurčitou.

Krátký dlouhý týden, 1x měsíčně pracovní víkend. Posílejte životopis emailem na trhonova peal.cz , nebo volejte 720 / 025 551 Zaměstnanecké slevy, stravenky, dovolená navíc, náborový příspěvek 10000 Kč, Příspěvek na volnočasové aktivity 6000Kč ročně , Vánoční bonusy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost