Denní recepční
SPA RESORT St.Moritz s.r.o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Spa & Wellness Hotel St. Moritz, Třebízského 599 / 37, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Mzdové ohodnocení : 19.700,- Kč + 0-25 % prémie až 21.800,- Kč + 0-25 % prémie. Pracovní doba : krátký x dlouhý týden 7 : 00-17 : 00 h / 19 : 00 h (dle obsazenosti a sezóny).

Požadujeme : milá a přátelská osoba, středoškolské vzdělání, zkušenost s prací na recepci (není podmínkou), znalost NJ a RJ slovem a písmem nutností (znalost AJ výhodou), dobrá znalost práce na PC, příjemné, pozitivní a komunikativní vystupování, samostatný a zodpovědný přístup, spolehlivost, zájem o práci.

Nabízíme : jízdní výhody. Kontakt pro zájemce : telefonicky (pí. Kubů či pí. Krýslová) anebo e-mailem (zaslat strukturovaný životopis).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost