Team Leader - vedoucí mzdové účtárny
Siemens
Ostrava, Ostrava - mesto, CZECH REPUBLIC
před 4 dny

Do našeho týmu hledáme zkušenou mzdovou účetní, která bude schopna vést tým mzdových účetních a podílet se na zavádění nových mezinárodních projektů.

Co budete mít na této pozici na starosti? vést tým (řídit výkon zaměstnanců, motivovat je a podporovat jejich rozvoj) podílet se na výběru nových kolegů do týmu zajišťovat personální agendu organizovat práci jednotlivým členům týmu zodpovídat za každodenní provozní výsledky optimalizovat náklady komunikovat se zákazníky podílet se na projektech a zavádět procesní změny Co od Vás očekáváme?

SŠ / VŠ vzdělání velmi dobrou znalost angličtiny předchozí zkušenost s vedením týmu výbornou znalost mzdového účetnictví uživatelsky ovládat sadu MS Office dobré komunikační a organizační dovednosti zkušenosti s projektovým řízením výhodou Co Vám můžeme nabídnout?

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min.

24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě e-stravenek možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization : Global Business Services Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost