Operational Finance Director
Nuovo Step s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : hanna.beshta nuovostep.com Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, financí, obchodu nebo příbuzného oboru z ukrajinské univerzit 5 let zkušeností s postupně odpovědnější vedoucí úlohou v klíčových finančních aktivitách zahrnujících komplexní finanční analýzu a vedoucí klíčové finanční činnosti s minimálně třemi roky ve finančním řízení.

5 let zkušeností a znalostí financí, marketingu, správy, zpracování reklamací, uzavírání smluv a řízení rizik 3 roky praxe ve funkci supervizora Zkušenosti práce s velkými datovými sadami a jejich manipulace s aplikací Excel, vytváření reportů a interpretace dat.

Angličtina, Ukrajinština, Ruština Zaměstnanecké výhody : náhrady cestovních výdajů náhrady výdajů na telefonní služby náhrad výdajů na nájemné

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost