OPERÁTOŘI VÝROBY
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Třinec
před 3 dny
source : Hitprace

Požadujeme : SOU (výhodou strojní obor), manuální zručnost a pečlivost, výhodou - praxe v oboru lisování a kovoobrábění.Náplň práce : jednoduchá obsluha strojního zařízení (většinou menších lisů), vkládání dílů do stroje, jeho vyjmutí a umístění do správné bedny, kontrola výrobků dle přehledné dokumentace, zodpovědnost za to, že výrobky budou zhotoveny v požadované kvalitě, vyplňování připravené dokumentace k odvedené práci, v případě prokázání manuální zručnosti základní seřizování.

Nástup možný ihned, pracovní doba Po-Pá 7 hod. a 45 min.Mzda dle kvalifikace, praxe a výsledků, motivační odměny nebo růst mzdy za aktivní účast na nových projektech nebo snahu se zaučit a pracovat na různých strojích nebo pracovištích.

Pracovní smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení.Životopis zaslat na e-mailovou adresu : chmielova pressmetal.czPracoviště : Třinec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost