Učitel/ka - 2. st. ZŠ
Základní škola Galaxie, s.r.o.
Nový Jičín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

z : 3.2.2020 a : 6.2.2020 Místo výkonu práce ZŠ Galaxie, B. Martinů1994 / 4, Nový Jičín 741 01. VŠ pedagogické vzdělání - aprobace učitel 2.

stupně ZŠ, znalost práce na PC (Email, Škola online, interaktivní tabule, výukové aplikace), ochota učit se a vzdělávat, samostatnost, aktivní přístup, kreativita, pozitivní myšlení a přístup, orientace na týmovou práciVítáno : aprobace M, F, CH, Př, AJ, NJ, Informatika, jazyková vybavenost (angličtina, němčina, ruština), hudební nadání, zkušenosti s výukou matematiky dle prof.

HejnéhoZaměstnanecké výhody : odpovídající platové ohodnocení, přátelský kolektiv, práce v moderním pracovním prostředí, nižší počet dětí ve třídě, vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace, podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje, 40 dnů dovolenéKontakt : Mgr.

Daniel Přáda, ředitel školy, telefonicky na č. : 778 529 742, e-mail : skola skolagalaxie.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost