PROGRAMTOR PROGRAMTORKA INFORMANCH A DATABZOVCH SYSTM
AUTMES s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Hradec Králové25 000 Kč - 75 000 Kč měsíčněFirma : AUTMES s.r.o., IČ 28816161 Místo výkonu práce : AUTMES s.r.o. Kydlinovská, Kydlinovská 359 / 103, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2, okr.

Hradec Králové Komu se hlásit : Ing. Vladimír Světlík, tel. : +420 777 163 920Vlastnosti volného místaSměnnost : Jednosměnný provozPracovněprávní vztah : Plný úvazekMinimální stupeň vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)Doba zaměstnání : od 1.

8.2019 Mzdové rozpětí : od 25 000 do 75 000 Kč / měsíc Vhodné pro : Absolventy středních školPoznámka k volnému místu : PROGRAMÁTOR / -

KA INFORMAČNÍCH A DATABÁZOVÝCH SYSTÉMŮPP na dobu neurčitou, nástup možný ihnedNáplň práce : navrhování technických řešení informačních systémů na základě analýzy požadavků zákazníků, programování informačních a databázových systémů, vývoj aplikací IoT (Internet of Things) a IIot 9 (Industrial Internet Of Things), vytváření funkčních popisů k dodávanému technickému řešení a SW, uvádění aplikací do provozu u zákazníkaPožadavky : VŠ (příp.

SŠ) vzdělání technického směru (optimální zaměření elektro, IT ...), znalost programovacích jazyků zejména PHP, Java, JavaScript, C#, znalost SQL databází, zejména databáze MS SQL Server, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, systematičnost, logické myšlení, kreativita, schopnost přinášet nové nápady, uživatelská znalost OS Windows a MS Office, znalost AJ (NJ, RJ výhodou), ochota cestovat po ČR i do zahraničíochota učit se nové věci, ŘP skupiny B, výhodou znalost PLC / SCADA / HMI systémůNabízíme : práci s moderními technologiemi, práce s platformami, které jsou leadery na trhupráci v kanceláři poblíž centra HK, flexibilní pracovní dobu, firemní benefityplatové ohodnocení v závislosti na znalostech a výkonuPozice je vhodná i pro absolventy / -

ky.V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Ing. Světlík Vladimír, tel. 777 163 920

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost