Asistent projektanta v oboru osvětlení a oslunění staveb - student
DEK a.s.
Brno, Vídeňská, CZ
před 2 dny

Hledáme pracovníky pro středisko do Brna, které se zabývá zpracováním výpočtů osvětlení, oslunění a měřením osvětlení. Pokud se nechcete věnovat klasickému projektování nebo naopak chcete své schopnosti v projekční činnosti rozšířit o nové znalosti ve specializovaném oboru osvětlení, zkuste se přihlásit.

Znalost v programu BuildingDesign je výhodou, ale poskytujeme i veškeré zaškolení. Podrobněji viz www.atelier-dek.cz Společnost DEKPROJEKT s.

r.o. hledá pracovníky na pozici : Asistent projektanta v oboru osvětlení a oslunění staveb - student.

Pracovní náplň :

  • výpočty oslunění a denního osvětlení v 3D programu Building Design
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba odborných dokumentů
  • účast na měření umělého osvětlení v budovách i v exteriéru
  • soustavné vzdělávání, aktivní účast na rozvoji know-how firmy
  • Požadujeme :

  • student VŠ stavební, 2 4 ročník, nejlépe obor POZEMNÍ STAVBY
  • předpokládaný úvazek 2 - 3 dny v týdnu
  • zájem o obor, ochota učit se nové věci
  • technické myšlení
  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • Nabízíme :

  • celkové zaškolení v oboru osvětlení
  • technické zaškolení v programu na výpočet osvětlení
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou a samostatnou práci
  • mladý kolektiv, sdílení informací
  • prostředí silné a stabilní firmy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.