SPECIALISTA BOZP/PO
AC Jobs
Přerov
před 13 dny

Orientujete se v oblasti bezpečnosti práce a chcete v ní mít rozhodující slovo? Umíte argumentovat a namotivovat tým, aby bezpečnosti věnoval maximální pozornost?

Výborně! Výrobní společnost v oblasti automotive nyní hledá do svých řad stěžejní osobu, která bude mít na starost celou oblast BOZP ve společnosti.

Neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za oblast bezpečnosti ve společnosti
  • argumentace a motivace zaměstnanců k přijetí jednotlivých opatření
  • provádění preventivních kontrol BOZP / PO na pracovištích
  • stanovení následných preventivních opatření
  • shromažďování podkladů pro analýzu rizik
  • spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti
  • znalost související legislativy
  • alespoň základy AJ (komunikativní úroveň výhodou)
  • aktivní přístup k řešení úkolu a schopnost argumentace
  • Co nabízíme?

  • práci v moderní mezinárodní společnosti
  • zodpovědnost a rozhodovací pravomoci
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Místo výkonu práce je skvěle sjízdné z Přerova, Hranic a Nového Jičína
  • Požádat