Elektomontér
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Studénka
před 3 dny
source : Hitprace

Z : 10.6.2020. a : 19.8.2020. Místo výkonu práce Studénka. Uvedený hrubý plat je nástupní, po zaškolení růst. Požadujeme vyučení v oboru elektro zaměření Silnoproudá elektrotechnika / energetika.

Pracovní náplň : provádění údržby, oprav a odstraňování poruch elektrických zařízení na železniční dopravní cestě (silnoproudá zařízení, trekční vedení).

Dobrý zdravotní stav. Dále požadujeme : komunikativnost (schopnost práce v kolektivu), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Zasílejte životopis na kontaktní e-mail.Zaměstnenecké výhody : náborový příspěvěk 50.000 - 80.000,- Kč, 30 dní dovolené, stravenky, výkonnostní odměny, příspěvek na dovolenou, režijní výhody, příspěvek na penzijní připojištění atd.

Kontaktní osoba : Ing. Jaromir Hubač, e-mail : hudac szdc.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost