Senior developer se znalostí angličtiny a ruštiny
VOLSOR s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo 774 997 782 (v pracovních hodinách), e-mailem na adresu hr volsor.

com, nebo osobně na adresu Na příkopě 392 / 9, Praha 1 Kontaktní osoba : paní Elena Navrátilová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Pracovní náplň : Vývoj uživatelského rozhrání pro produkty Volsor pomoci technologií javascript, html / css, node.

js, Backbone.js, Python, Django. Revize kódů ostatních pracovníků. Vyhledávání a doporučení nových technologií pro další vylepšení funkčnosti uživatelského rozhraní produktů.

Koordinace s manažery projektů a ostatními vývojáři. Koordinace s externími dodavateli a partnery v ruštině a angličtině.

Požadujeme : min. bakalářské vzdělání v oboru Elektronika a komunikace, znalost IT technologii Python Django, Node.js, HTML5 / CSS3, Git, Backbone / Marionette, velmi pokročilá znalost "čistého" Javascriptu, znalost ruského a anglického jazyka.

Min. 2 roky zkušenost v oboru IT.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost