pracovník/ce obslužné péče
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Cheb
před 19 hodinami
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Jedná se o pozici "pracovník / ce obslužné péče" !!! Místo výkonu práce : K Nemocnici 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) -

poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 37,5 hod / týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba : Po-Ne dle rozpisu (12-

ti hodinové směny). Náplň práce : asistence při provádění hygienické péče pacientů, pomoc při polohování a manipulaci s pacienty, péče o hygienu prostředí.

Požadujeme : znalost ruského a ukrajinského jazyka slovem i písmem výhodou, znalost základní ošetřovatelské péče. Nabízíme : 5 týdnů dovolené, zaměstnanecký benefit v rámci volání od společnosti O2, výhodné stravování.

Kontakt pro zájemce : e-mailem anebo osobně na adrese Nemocnice Karlovy Vary, Bezručova 1190 / 19, 360 01 Karlovy Vary (7 : 00-15 : 30 h).

nahoru

Nechceš makat sám? Vem kámoše.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost