Techničtí pracovníci
Státní úřad inspekce práce
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : Zapletalová Eva, e-mail : eva.zapletalova suip.czPožadavky : řidičské oprávnění skupiny B - nutné.výhodou znalost vyhl.

50 / 1978 Sb.občanská bezúhonnost znalost práce na PCvhodné i pro důchodceHlavní náplň : Jedná se např. o práci v archivu dokumentů, drobná údržba v budově, vedení autodopravy (pouze jedno auto).

Dovoz potřebných nákupů, sekání trávníku a další drobné práce dle potřeby. Vyřizování objednávek na větší závady v budově.

Bližší informace získáte na Oblastním inspektorátu práce pro hlavní město Prahu na telefonním čísle 950 179 310, kontaktní osoba Eva Zapletalová, nebo osobně.

Pracovní doba v pracovní dny dle dohody,4 hodiny denně. Termín pro podání přihlášky do výběrového řízení je do 31. 3. 2020 včetně.

Stravovací poukázky, 5 dnů zdravotního volna ročně, 25 dnů dovolené, finanční odměny při životních a pracovních výročích, benefity z FKSP, služební mobilní telefon s neomezeným voláním.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost