VEŘEJNÝ/-Á OPATROVNÍK/OPATROVNICE A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ODD.SOCIÁLNÍ PRÁCE A KOMUNITNÍHO PLÁNOVÁNÍ ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY
Statutární město Opava
Opava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

KO : Bc. Majdanicsová Pavlína, tel. : 553 756 452, e-mail : pavlina.majdanicsova opava-city.czPísemnou přihlášku s níže uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese : Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 01 Opava.

 • Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení".Termín ukončení příjmu přihlášek : 08.07.2022.Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat : - přesné označení výběrového řízení- jméno, příjmení a titul uchazeče- datum a místo narození- státní příslušnost uchazeče- místo trvalého pobytu uchazeče- číslo občanského průkazu- kontaktní telefonní číslo, kontaktní e-mail,- datum a podpis uchazečePožadované doklady : - profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - originál nebo ověřená kopie;
 • u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplomu a dodatek k diplomu;
 • příp. vysvědčení o státní zkoušce - u diplomů vydaných do konce roku 2005),Vzdělání a další požadavky : - ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání odpovídající požadavkům dle 110 zákona č.

  108 / 2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů- praxe v oblasti sociální práce a veřejného opatrovnictví výhodou- zkouška zvláštní odborné způsobilosti v oblasti sociální práce a veřejného opatrovnictví výhodou- znalost právních předpisů z oblasti sociálního zabezpečení a Občanského zákoníku, v platném znění- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Excel, Internet, Outlook) - znalost systému spisové služby GINIS výhodou- dobré komunikativní schopnosti, schopnost týmové práce, psychická odolnost- časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost- znalost anglického nebo německého jazyka vítána- ŘP skupiny "B" výhodouPokud uchazeč podá přihlášku prostřednictvím datové schránky, bude nutné u výpisu z evidence RT a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zajistit pravost dokumentu jeho konverzí s ověřením shody obsahu a připojením ověřovací doložky nebo tyto doručit vyhlašovateli v listinné podobě.

  Platové zařazení : platová třída 10, stupeň podle délky uznané praxe (Kč 21 260 až 31 240 Kč) v souladu s nařízením vlády č.

  341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; možnost postupného přiznání osobního příplatku - dle zákona č.

  262 / 2006 Sb., zákoník práce.Bonusy zaměstnavatele : osobní ohodnocení, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené za rok, 3 dny indispozičního volna

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost