Vývojáři softwaru
INESSOFTWARE s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

KONT. : Danii Afanasyev, e-mail : použijte odpovědní formulář Náplň práce : Vývoj software na bází Java EE. Řízení úkolů v týmu na základě Agile.

Komunikace s architekty, analytiky, testery a jinými vývojáři. Analýza funkčních / nefunkčních požadavků. Zúčastnění procesu testování a dokumentování SW.

Analýza pracovních kapacit. Provádění zpětné kontroly podle etap. Požadavky : Zkušenost Java od 4 let. Zkušenost řízení lidi na základě Agile od 2 let.

Jisté dovednosti Java SE8 (Java Core, Collections, Multithreading / Concurrency). Dovednosti a zkušenosti použití šablon vývoje : GoF, JavaEE Patterns, šablony integrace.

Dovednosti a zkušenosti použití Hibernate, Web Service (SOAP, JAX-WS), RESTful Web Service (JAX-RS) Zkušenost vývoje modulových a funkčních testů.

Zkušenost práce s web-servery (Nginx) a servery aplikaci (Wildfly, Tomcat);Dovednosti teoretických základů vývoje databáze, zkušenost vývoje komplikovaných SQL-

dotazů, zkušenost práce se systémy řízení databáze PostgreSQL, Oracle;Schopnost pracovat v týmu podle metodologie Agile.Výhodou, nikoli podmínkou jsou : Zkušenosti s nástroji Continuous Integration, zkušenost nastavení prostředí a organizace procesů CI.

Dobré dovednosti Spring Framework (IoC, JDBC, Transactions, JMS, Boot) Zkušenosti práce s NoSQL (MongoDB, Apache Cassandra).

Dovednosti JavaScript, AngularJS Dovednosti a porozumění principů a metod při vývoji Failover systems. Angličtina Upper-

Intermediate. Ruština Intermediate. Do dopisu vložte svoje CV a motivační dopis.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost