Lékaři specialisté v oboru vnitřní lékařství - interna
Poliklinika Prosek a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Poliklinika Prosek a.s. přijme do pracovního poměru na kratší úvazek lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru : INTERNA (vnitřní lékařství).

Přivítáme kombinaci práce v interní ambulanci a na lůžkovém odd. následné péče. Lůžkové odd. je menší oddělení rodinného typu, kde rehabilitují pacienti převážně po operacích pohybového ústrojí.

Nástup : Ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro důchodce (věk není rozhodující). Prac. úvazek vždy po dohodě. Nabízená mzda je na plný pracovní úvazek.

Nabízíme : Možnost přidělení služebního bytu, případně zajištění ubytování. Přátelský kolektiv. Podpora vzdělávání. Benefity-např.

Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kulturu, očkování. Benefitní karta na volnočasové aktivity. 3 dny sick days, 5 týdnů dovolené.

Nabídky (prof. životopis) zašlete na e-mail : prchalova.o poliklinikaprosek.cz. Kontakt : Prchalová Olga, personální odd.

tel. 266 010 106. Možnost přidělení služebního bytu, případně zajištění ubytování. Přátelský kolektiv. Podpora vzdělávání.

Benefity-např. : Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kulturu, očkování. Benefitní karta na volnočasové aktivity.

3 dny sick days, 5 týdnů dovolené..

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost