Technická podpora pro konektory a mobilní elektroniku
Imcon Electronics, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

Chcete mít různorodou ale samostatnou technickou práci v menším kolektivu? Baví vás jednat s lidmi? Tato pozice by Vás tedy mohla zajímat.

Naše společnost působí v celém regionu střední Evropy a hledáme nového kolegu či kolegyni, kterého baví jednání se zákazníky a technika.

Dodáváme konektory a elektronické systémy většině hlavních výrobců mobilní stavební či zemědělské techniky a příslušenství s obratem 100 MKč.

Jsme největším distributorem TE Connectivity divize DIV v Evropě.

Popis pozice

Poslání pracovní pozice

Být oporou kolegům a zákazníkům při zodpovídání jakýchkoli technických otázek a poskytování produktových školení. Přicházet s návrhy technických řešení, mít na starosti přípravu drobné výroby, podporovat marketing poskytováním doprovodných technických textů.

Pracovní náplň

Hlavním úkolem Technické podpory je detailně znát veškeré produktové portfolio nabízené společností Imcon Electronics, poskytovat informace, školení a rady kolegům ale také zákazníkům, podílet se na technicko-obchodních jednání a školení se zákazníky, navrhovat řešení projektů, přicházet s nápady na nové výrobky a navrhovat jejich řešení, zpracovávat technickou dokumentaci a podklady pro výrobu.

Má na starosti také vyřizování reklamací a veškerou komunikaci s touto agendou spojenou.

  • poskytování detailních technických školení o nabízených produktech jak interně kolegům tak externě zákazníkům
  • příprava vzorků, materiálů, školení, prezentací, demoboxů
  • spolupráce s Outsidesales a Business Development při navrhování řešení požadavků zákazníků
  • zpracování jednodušší výkresové dokumentace (jednoduché kabeláže či jiné jednodušší konstrukční prvky)
  • příprava kalkulací pro obchodní nabídky
  • samostatné a aktivní zjišťování nových produktů v portfoliu našich
  • dodavatelů, studování jejich parametrů, posouzení vhodnosti jejich
  • zařazení do našeho sortimentu a návrh na zařazení
  • na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce,
  • rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim
  • zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti
  • studium nových produktů a spolupráce při jejich zavádění do firemního portfolia, spolupráce s marketingem
  • Požadujeme :

  • techniku musí mít v srdci a dobře se v ní orientovat (strojařina i elektrotechnika)
  • schopnost technicky se vyjadřovat
  • sběhlost ve čtení technických výkresů (strojařské i elektro)
  • zkušenost s prací s některým z konstrukčním CAD systémů
  • ochotu občas cestovat a samostatně poskytovat podporu u zákazníka
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
  • velmi dobrá znalost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači i cloudu
  • proaktivita, spolehlivost, zájem a samostatnost
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • výhodou je zkušenost s vedením menších projektů
  • Nabízíme

  • až 15 dní dovolené navíc
  • bonus za obrat formou 13 platu
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu
  • stravenky
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené telefonní hovory
  • možnost vzdělávat se v oboru
  • Proč pracovat u nás

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.