Systémoví analytici
MSD Czech Republic s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Prahakontakt : Hošková Jana, e-mail : jana.hoskova ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má alespoň bakalářské vzdělání v oblasti IT, počítačového technického inženýrství, matematiky případně praxi v těchto oborech.

Znalosti a zkušenosti ve sféře IT Service Management, Operational Support, SDLC, Project Management / Portfolio Management, Agile Program Management, ITIL / ITSM, Release Management, Change Management, Configuration Management, Environment Management, Lean Six Sigma, Business analysis, systems analysis, RMOs Integrated Lifecycle Management, SLAs / OLAs velkou výhodou.

Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost