Odborní asistenti v administrativě
Youth and Environment Europe
Praha-Záběhlice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem. Náplň práce : -Administrativní činnost : správa financí a záležitosti spojené s provozem organizace Požadujeme : -Základní znalost účetnictví -Zkušenosti s administrativní činností -Zkušenost s prací pro nestátní neziskovou organizaci -Time management a organizační schopnosti -Plynulou angličtinu a češtinu / slovenštinu -Počítačové dovednosti -Časovou flexibilitu Uvítáme : -Vzdělání ekonomického nebo podobného směru -Orientaci v základních právních otázkách týkajících se fungování nestátní neziskové organizace -Velkou výhodou : ochota pracovat v YEE alespoň dva roky Další informace : -Požadujeme motivační dopis v angličtině.

Do výběrového řízení zahrneme pouze uchazeče, kteří se přihlásí elektronicky. Budeme kontaktovat pouze kandidáty, kteří postoupí do užšího výběru, ty pozveme na pohovor.

Přijímací pohovor proběhne v angličtině. -Pracovní smlouva na dobu určitou (na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a možností prodloužení) Přihláška do výběrového řízení : -Životopis a motivační dopis v angličtině pošlete na adresu : použijte odpovědní formulář Výhody : 25 dní dovolené, 3 sick days

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost