LABORANT, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE,
OILSEED SERVIS s.r.o.
Dvory, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní úvazek je zatím na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce. Požadujeme : čisý trestní rejstřík. Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), aktivní řidič sk.

B, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, smysl pro přesnost a detail, flexibilita, proaktivní přístup, praxe jako laborant zemědělských plodin vítána.

Náplň práce : kontrola zemědělských plodin (senzorická analýza, čistota zboží, vlhkost), příprava a odesílání vzorků, komunikace s laboratořemi a přepravními společnostmi, vyřizování reklamací, tvorba a tisk etiket, činnost e-shopu (faktury, balení, vážení, administrativa), obsluha mostové váhy, kontrola a evidence lékařské péče zaměstnanců, revizí, školení, oprav, BOZP a PO, vypracování podkladů pro audity ISO a HACCP, spolupráce s poradenskou a certifikační společností a dozorovým auditem.

Nabízíme : možnost růstu základního platu po skončení zkušební doby, možnost profesního růstu, měsíční prémie, případné přesčasy hrazeny, obědy zajištěny a částečně hrazeny zaměstnavatelem.

Zájemci mohou zaslat životopis na e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost