Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
HENIG - security servis, s.r.o.
Litoměřice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : o výpis z rejstříku trestůo dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce)o komunikativní zdatnost, dobré vystupování, ochota pracovat na směnyo osvědčení o kvalifikaci strážného s možností doplnění kvalifikaceNabízíme : o důkladné zaškolení na daném objektuo jistotu stabilní rodinné firmyo práce v uniforměPracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.

Způsob prvního kontaktu : telefonicky či e-mailem paní Hebelková Jana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář nebo paní Ivana Poláková, tel.

použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář Pro osobní kontakt je nutné si domluvit schůzku v sídle firmy na personálním odd.

5. května 797 / 20, 470 01 Česká Lípa.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost