Pracovník/ce expedice
BAPA s.r.o.
Hněvotín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadavky : - samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup- časovou flexibilitu- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmysluNáplň práce : - expedice zboží (fyzické i dokladové) ze střediska Hněvotín- zodpovědnost za správnost fyzických počtů hlášených do výroby- zodpovědnost za správnost a kontrolu vychystaného zboží dle objednávek vč.

etiketace- dodržování teplotního řetězce ve svěřených prostorách- dodržování systému FIFO- zpracování požadovaných inventurNabízíme : - zázemí úspěšné potravinářské firmy- perspektivní a stabilní zaměstnání- práce na plný úvazek, nerovnoměrná pracovní doba, ranní / noční 11,5 h.

6,00-18,00 nebo 18,00-6,00)- možnost seberealizace- nástupní mzda : 24 000 Kč vč bonusů a příplatků- firemní benefity : věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma- náborový příspěvek 20 tis.

Kč- místo výkonu práce : HněvotínNástup : ihnedPrvní kontakt POUZE emailem : personalni.ol bapa.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost