Java Fullstack Developer
Accenture
Prague, Czech Republic
před 1 dnem

Popis Pozice

Accenture Technology je divize společnosti Accenture pomáhá našim klientům s rozsáhlými technologickými projekty od navržení přes provedení až po řízení.

To vše ve spolupráci s kolegy z týmu Consulting nebo Digital při neustálém sdílení našeho know how z projektu po celém světě.

Klienty máme v různých oblastech Farmacie, Automotive, Finance, Pojišťovnictví a Bankovnictví, Telekomunikace a další. Čím se budete zabývat?

Vaší náplní bude tvorba komplexních aplikací pro zefektivnění každodenních úkolu ve firmách spojené s dalšími prvky např.

automatizace, AI. Máte možnost vyzkoušet různé projekty a naučit se tak stale něco nového. V tuto chvíli můžete začít třeba na projektu v oblasti bankovnictví v mezinárodním týmu, kde budete pracovat na webovém klientovi pro řešení workflow a nástroje pro Anti Money Laundering workflow .

S jakými nástroji můžete pracovat? ·Java·Spring·REST·Oracle SQL·Hibernate·Maven Přečíst si více z popisu pracovní pozice

Kvalifikace

Požadavek na zkušenosti :

 • Zkušenosti v oblasti programování min. 2 roky v Javě
 • Znalost na komunikativní úrovni anglického I českého / slovenského jazyka
 • Analytické myšlení, proaktivita, dobré komunikační dovednosti, týmového hráče
 • Schopnost porozumět komplexitě systému
 • Výhodou je znalost / zkušenost :

 • Linux
 • Co ti můžeme nabídnout?

 • Inovativní projekty, možnost se učit a vyzkoušet si různorodé projekty
 • Školení a tréninky
 • Kariérní růst
 • Pracovní zkušenost v mezinárodním prostředí
 • Samozřejmostí jsou zaměstnanecké benefity
 • The safety and well-being of our candidates and employees remain our priority. Please note that the recruitment process for opportunities in Accenture in Czech Republic will be conducted only via online format during the current coronavirus outbreak.

  Rovné pracovní příležitosti

  Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

  rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

  Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

  Ucházet se o pozici Dostávát upozornění Pokud chcete svůj životopis odeslat z mobilu, musí být uložený na cloudu. Nemáte?

  Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu.Pokud chcete svůj životopis odeslat z tabletu, musí být uložený na cloudu.

  Nemáte? Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost