Project manager
TURISTICO s.r.o.
Praha-Staré Město, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Týnská 1053 / 21, Praha 1 Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu info turistico.cz Kontaktní osoba : pan Mgr.

Martin Topinka UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Co Vás čeká : -vyřizování rezervací, každodenní komunikace se zahraničními partnery (především touroperátory) emailem a po telefonu ve španělštině a angličtině, komunikace s dodavateli a kolegy v rámci infrastruktury Turistico.

Organizace pobytů a služeb pro skupiny klientů ze španělsky a anglicky hovořících zemí. Dále se jedná o běžnou kancelářskou a operativní práci v cestovce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : -hledáme kolegyni či kolegu, který ovládá velmi dobře španělský jazyk a na komunikativní úrovni anglický jazyk.

Umí používat velmi dobře program MS OFFICE. Má zkušenosti z cestovního ruchu, ideálně v oblasti výletů, exkurzí, aktivit.

Má organizační schopnosti, nechybí mu spolehlivost. Absolutní podmínkou je španělský jazyk. Výhodou bude, pokud budete umět : -

organizovat a koordinovat aktivity, spolupracovat a komunikovat s kolegy bez problémů, umět portugalský jazyk, mít dosažené vysokoškolské vzdělání.

Co Vám můžeme nabídnout : -zajímavou práci s aktivním využitím cizích jazyků, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu v centru Prahy, možnost vydělat si i nad rámec běžného ohodnocení.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : mobilní telefon, notebook, možnost občasné práce z domova, tzv. sickdays.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost