Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
ACL Anodizing s. r. o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ACL Anodizing s. r. o. .

Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech :

Náplň práce :

  • obsluha neutralizační stanice - likvidace odpadních vod
  • organizace třídění odpadů
  • zajištění rozpouštění vápna
  • obsluha DEMI linky
  • praní pískových filtrů
  • shazování kalolisů
  • čerpání odpadních vod
  • odběry vody
  • Nabízíme :

  • zázemí české společnosti
  • práci ve stabilním kolektivu
  • bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
  • roční prémii vyplácenou před Vánoci
  • kvartální odměnu za nulovou absenci
  • odměnu při životním nebo pracovním výročí
  • občerstvení na pracovišti
  • vitamínové balíčky
  • Renomia - pojištění proti nejistotám
  • příspěvek na stravování, za každou odpracovanou směnu
  • sleva na nový vůz od společnosti Autotrend
  • Požadujeme :

  • praxe nebo vzdělání v chemickém oboru
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • zodpovědný přístup
  • Kontakt e-mailem

    době nouzového stavu nepřijímáme žádné předem nenahlášené návštěvy (ani, když mají doporučenku). NUTNÁ ROUŠKA SEBOU!

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

    Hrubá mzda : 136 Kč / hodinu

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.