REFERENT/-KA REKLAMY A PROPAGACE
DEPRAG CZ a.s.
Lázně Bělohrad, CZ
před 13 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro DEPRAG CZ a.s. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • jazykové požadavky : němčina aktivně angličtina aktivně
 • lokalita : T. G. Masaryka 113, Lázně Bělohrad, 50781
 • Přidáno : 10.1.2019
 • Pracovníci v oblasti propagace a reklamy :

  REFERENT / -KA REKLAMY A PROPAGACE

  případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail I.hatlova deprag.cz nebo volejte na tel. : 493 771 557 od 6 : 00 - 14 : 00 p. Hátlová.

  Požadujeme : SŠ OA - zaměření na reklamu a propagaci, znalost práce na PC, ŘP skup. B, znalost AJ nebo NJ, znalost grafických programů nutných pro tvortu propagačních materiálů, znalost práce v inDesign vítána -

  možnost zaškolení, schopnost týmové spolupráce uvnitř i mimo firmu, kreativita, organizovanost a systematičnost. Pozice vhodná i pro absolventy.

  Náplní práce je koordinace přípravy a realizace propagačních materiálů (internet, katalogy, prospekty), spolupráce s dodavateli propagačních materiálů a služeb, podílení se na distribuci propagačních materiálů, organizace výstav a propagačních akcí.

  Nabízíme podnikové stravování - oběd za 16,- Kč, stravenky, týden dovolené navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní připojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod / týden, možnost služebního bytu 3+1, 2+1, případně ubytovna.

  Pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 20 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost