Návrháři a správci databází
Skype Czech Republic s.r.o.
Praha-Michle, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Adresa : Vyskočilova č.p. 1561 / 4a,Michle,140 00 Praha 4 Kontakt : Hájková Adriana, tel. : 777 747 663, e-mail : adriana.

hajkova ibs-sro.com Požadavky : Návrháři a správci databází (Interaction Designer) Uchazeč je zodpovědný za vytváření různých interakčních dokumentů včetně uživatelských scénářů, úkolových toků, koncepčních modelů, analýz konkurentů, atd.

Náplň práce zahrnuje následující : " Vypracování toků procesů, schémat informací a interpretace výsledků. " Efektivně komunikuje s vývojáři v implementační fázi realizace vize návrhu.

 • Přispívat k pozitivnímu řešení a pracovat s uživateli. Požadavky : min. dokončené bakalářské vzdělání, angličtina na profesní úrovni, porozumění různorodosti návrhu, sleduje trendy sociálních médií, sschopnost práce s aplikacema Visio, Photoshop, Illustrator, výborná schopnost pracovat v týmu i samostatně, dobré komunikační a organizační a prezentační schopnosti, vynikající písemné a slovní komunikační dovednosti, pozornost k detailu.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost