ZDRAVOTNÍ SESTRA
Hospic sv. Jana N. Neumanna
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Možné typy úvazku : plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP, DPČ.Požadavky : způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry bez odborného dohledu, řidičský průkaz sk.

B + aktivní řidič, bydliště v Českých Budějovicích nebo v blízkém okolíProvoz : 7 : 30 - 16 : 00 (denní), 10 : 30 - 19 : 00 (odpolední) + tel.

příslužby (19 : 00 - 08 : 00)Základ mzdy (25 000,-) je navýšen o příplatky za víkendy, svátky, práci v noci, příslužby na tel.

aj.Náplní práce je paliativní péče v domácím prostředí klienta.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, čtvrtletní a roční odměny, osobní ohodnocení, odměny ve formě flexipassů, rekreační pobyty na Lipně, zdarma plavecký bazén, sauna, vzdělávání aj.

případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky (7 : 00 - 16 : 00 hod). Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost