ELEKTROMECHANIK
AC Jobs
Ostrava
před 2 dny

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru s vyhláškou č. 50 / 1978 Sb., min. 6? Máte zkušenosti s opravou mechanických i elektrických částí výrobních linek v automotive?

Hledáte nové pracovní uplatnění, kde Vás za kvalitní práci kvalitně zaplatí? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás! Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici : ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • starost o bezproblémový chod výrobních strojů
  • kontrola správného nastavení strojů
  • příprava zapojení nových výrobních linek
  • spolupráce s mechaniky
  • Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50 6
  • průkaz VZV, nebo zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • zkušenosti s údržbou a opravami výrobních zařízení
  • orientaci v technické dokumentaci
  • Co nabízíme?

  • motivační mzdové ohodnocení
  • dnů dovolené navíc
  • měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce : Ostrava
  • Požádat