Vývojáři softwaru
Cimpress Technology Czech Republic s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha. Kontaktní osoba : paní Vícenecová Romana, e-mail : romana.vicenecova ibs-sro.com. Náplň práce : programování a vývoj softwaru, rozvoj a zefektivnění služeb pro E-

Commerce zákazníky, testování pomocí SpecFlow, NUit, Watir, Scrum, Kanban, XP, rozvoj webu pomocí ASP.net MCV Razor, testování pomocí NU unit, SpecFlow, Watir a Cucumber.

Požadavky : minimálně bakalářské vzdělání v oblasti IT technologií (MIS,CIS,SNS, počítačová věda nebo ekvivalentní), nejméně tři roky relevantních zkušeností v oboru, nejlépe v prostředí E-

Commerce, znalost programování pomocí jQuery, handlebars, backbone.js, znalost programů v C# NET nebo java a vývoje SOA, schopnost produktivně pracovat napříč týmy, silné komunikační dovednosti, proaktivní myšlení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost