Skladník/skladnice
JANČA & EMAS group s.r.o.
Pardubice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - příjem, kontrola, zaskladňování, vychystávání a balení zboží v moderním centrálním skladě- denní práce se čtečkou- plnění jiných příkazů nadřízenéhoCo požadujeme : - spolehlivost a zodpovědnost- chuť učit se novým věcem- zkušenost s prací na skladě- zkušenost s VZV / retrakem výhodouNabízíme : - stabilní a přátelské pracovní prostředí v české, perspektivní a úspěšné společnosti,- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.

000,- Kč (10 tis. po odpracovaných 3 měsících, 10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících a zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících)- různé zaměstnanecké benefity (např.

stravenky 130 Kč za odpracovanou směnu),- příspěvek na penzijní pojištění,- pravidelné teambuildingové akce (grilovačka, sportovní den,.

 • práce na dvousměnný provoz (ranní+odpolední)- nástupní hrubá mzda : 30-37 tisíc + plně placené přesčasy + výkonnostní odměnyVhodné pro absolventy.
 • První kontakt e-mailem (klimpar emas.cz) nebo telefonicky (07 : 00 - 14 : 00).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost