Průmyslový elektrikář – ČB
NPR.Construction.cz s.r.o.
Kaplice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodné uchazeče na pozici průmyslový elektrikář. Vaší pracovní náplní bude montáž a zapojování nových rozvodových skříní podle výkresové dokumentace.

Montáž a zapojení drátů a kabelů do rozvaděčů pro vstřikovací lisy.Požadujeme : - Vyučení v oboru nebo alespoň praxe 3 roky na zapojovaní rozvaděčů- Schopnost orientovat se v plánku, podle kterého budete pracovat- Vyhl.

Č. 5 / 78 6 výhodouPracovní pohovor : Součástí je pracovní pohovor, kde si každý uchazeč projde výrobu, proberou se zkoušejícím základní pojmy, zároveň bude seznámen s náčiním.

Poté je součástí pracovní zkoušky s pomocí plánku a nářadí zapojení kabelů a drátů do rozvaděče.Nabízíme- 8 -12 hodinové směny (denní / noční), možnost přesčasů- příplatky za podané výkony na pracovišti- náborová odměna 30.

000Kč po odpracování 5 měsíců- ubytování nebo po domluvě příspěvek na dojíždění- zálohy po odpracovaném týdnu- odměny za doporučeníHPP 260 Kč hodZVL 320 Kč hodDPP 270 Kč / hodVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost