Database Developer
Alza.cz a.s.
Praha
před 38 dny

Jsme Alza. Provozujeme největší český e-shop postavený na vlastním know-how , který neustále rozvíjíme, optimalizujeme a přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků.

Z toho důvodu je pro nás nezbytné vlastní vývojové oddělení . Při vymýšlení projektů sázíme na naše vlastní nápady, dlouholeté zkušenosti a množství dat o chování zákazníků, které máme.

Nejedeme podle standardů, tvoříme je . Jsme vysoce flexibilní a vývoj je velmi živelný. Častokrát od prvotní myšlenky po konečnou realizaci neuběhne ani den.

Návštěvnost webu roste každým rokem o 50 % , s čímž souvisí i výrazné zvýšení zátěže na celý systém. Klademe důraz na kvalitu kódu a jeho optimalizaci.

Nedávno jsme třeba přešli jako jedni z prvních v Česku na Always On MS SQL 2016 , což výrazně zvýšilo rychlost naší databáze a pomohlo zvládnout nápor zákazníků v období Vánoc.

Co by tě u nás ovšem mohlo udělat šťastným je velká zodpovědnost a samostatnost při řízení a řešení velkých projektů. Navíc nás v nejbližší době ještě čeká přechod na SOA architekturu , což nám umožní zvýšit modularitu systému, efektivitu vývoje a budeme tak lépe připraveni na další nárůst zátěže.

Pracujeme s moderními řešeními, patterny i obecnými přístupy jako WebApi, REST Api, Dependency Injection (DI) a Inversion of Control (IOC), MS SQL 2016 Always On, .

NET Core , atd. Preferujeme vlastní řešení postavené na zelené louce, před krabicovými black boxy.

Máme tady super kolektiv inspirativních lidí a špičkových odborníků , kteří Tě rádi zaučí i pomůžou. Nejsme pouze kolegové, ale trávíme spolu i hodně mimopracovního času.

Uvědomujeme si, že občas je potřeba vypnout, takže pořádáme celou řadu team buildingů, a také je úplně v pohodě si s kolegy zahrát stolní fotbálek, XBOX anebo Playstation .

Když budeš už hodně unavená / ý, můžeš si dát masáž nebo odpočinout v solné jeskyni či relaxovat v sauně a fitku , které jsou zkrátka boží.

Chybí Ti některé ze znalostí níže? Nevadí. Důležité je mít dobrý základ a ostatní Tě doučíme. Sázíme na intenzivní interní rozvoj a vzdělávání.

S tím jak rosteme my, roste celá firma. A jsme si toho vědomi. Důležité je mít energii a chuť se učit a posouvat.

Zjisti, jestli hledáme právě Tebe : Databázový systém Microsoft SQL Server znáš velmi dobře S jistotou ovládáš T-SQL jazyk, teorie množin ti není neznámá a své zkušenosti máš podepřeny praxí Umíš navrhovat datové objekty a přátelíš se s uloženými procedurami Orientuješ se v problematice monitorování a optimalizace dotazů Je výhodou, ale určitě ne podmínkou, pokud ovládáš C# a už jsi se setkal / a s nástroji jako jsou VS, TFS, Git nebo Red-

Gate Tools Dotahuješ věci do konce a nebojíš se výzev Otevřenou mysl, radost z učení se nových věcí, nebojíš se požádat o pomoc, když je třeba a jsi schopná / ý přijímat zpětnou vazbu od kolegů i uživatelů Ovládáš anglický jazyk alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci Co bude Tvou náplní práce : Jako důležitá součást databázového teamu se budeš podílet na návrhu a vývoji technologicky vyspělého a robustního řešení největšího e-

shopu v ČR Denně budeš pracovat s nástrojem Management Studio, které Ti spolu s několika addony pomůže vytvářet a optimalizovat procedury, kterých máme více než 6000 Budeš optimalizovat a rozvíjet databázovou architekturu s cílem dosažení optimální funkčnosti, efektivity a výkonu Setkáš se s celou řadou výzev při návrhu a realizaci nových funkcí, budeš moci rozvíjet své myšlenky a nápady Při práci na zajímavých a inovativních projektech se určitě nudit nebudeš, doslova každý den se něco zajímavého děje a snažíme se posouvat naši společnost kupředu Proč bys měl / a jít právě k nám?

Vzdělávání je neoddělitelnou součástí naší práce. Rozšiřovat si obzory můžeš i mimo svůj obor. Pokud si v něčem dobrá / ý, můžeš taky školit.

Máme tady špičky svého oboru, takže budeš mít od koho nabírat další zkušenosti Moderní a pohodlné pracoviště s vlastní kavárnou a možností zacvičit si ve firemní posilovně, relaxovat v sauně nebo solné jeskyni, zahrát si fotbálek, na XBOXu či Playstationu nebo vylézt na boulderovou stěnu Volnou pracovní dobu s možností homeoffice Jazykové kurzy přímo v Alze Slevy v Alze a vlastní Alzabox přímo v kancelářích A hlavně, budeš přispívat k tomu, aby Alza byla pořád jednička na trhu a rostla na trzích zahraničních

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost