Test Engineer
Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.
Ráječko, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Vaším úkolem bude : -konfigurace testovacích zařízení a stanovení správné metody testování-zodpovědnost za jejich správnou funkci a údržbu-příprava dokumentace pro přidělaná zařízení-analýza a řešení výrobních problémů spojených s testovacími zařízeními-koordinace činnosti test techniků na směnáchPožadujeme : -SŠ / VŠ vzdělání elektro směru-základy programování, schopnost práce s technickou dokumentací a schématy-znalost hardware počítačů, zkušenost se základní stavbou elektronického obvodu-znalost práce s měřicími přístroji (multimetr, osciloskop) výhodouNabízíme : -Stabilní a perspektivní práci v čistém a bezpečném prostředí globální technologické firmy-13.

a 14. plat-Příspěvek na dopravu až 800 Kč-Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)-Příspěvek na penzijní / životní připojištění - již po zkušební době-5 týdnů dovolené-Bonus za doporučení vhodného kandidáta-Propracovaný zaškolovací proces-Přátelský kolektivKontakt možný osobně v čase 9.

00-15.00 hod na adrese : Johnson Controls, Osvobození 363, Ráječko, telefonicky v čase 8 : 00-15 : 00 hod na č. 516 486 107, 725 581 831 nebo na e-mail.

adrese : andrea.frauenbergova-ext jci.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost