Operátor výroby
Tyco Electronics Czech s.r.o.
Brno-venkov, Kuřim
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailem nebo telefonickyCo dělá operátor?- podílí se na výrobě kabelových svazků a konektorů, obsluhuje výrobní zařízení,kontroluje a balí hotové výrobky-

pracuje podle jednoduchých výrobních pokynů- pracuje v sedě či ve stoje, většinou tak, jak mu to vyhovuje- při práci rotuje, aby byla práce rozmanitáCo požadujeme?

 • Chuť pracovat a učit se- Manuální zručnost- Možnost odpracovat cca 15 dvanáctihodinových směn měsíčně, o kterých víte rok dopředu, a které se pravidelně střídají (2 dny ranní směna, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno)-
 • Dobrý zdravotní stavZaměstnanecké výhody : Náborový příspěvek 20 000 CZK po zkušební doběNástupní mzdu od 19 100 CZK - toto je opravdu pouze základní mzda.

  K základní mzdě dostanete : směnové příplatky (cca 1500 CZK měsíčně)13. platměsíční příspěvek na dopravu až 2500 CZKčtvrtletní bonus za "neabsenci" a "kvalitu" až 4500 CZKDobré jídlo v kantýně jen za cca 30 CZK K odpočinku 5 týdnů dovolenéDobrou dopravní dostupnost (Tišnovsko, Bystřicko, Boskovicko, Blanensko)Možnost kariérního růstu.

  Místo výkonu práce : K AMP 1293 / 4, 664 34 Kuřim

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost