Vedoucí exportu
Advanced Digital Technologies s.r.o.
Brno, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailemOčekáváme : Zkušenosti s prodejem radio electronics.Zkušenosti z jednání na úrovni nejvyšších úředníků.

Znalost technologií internetu Věcí a mobilní komunikace.Plynně anglicky a rusky mluvený, psaný.Úkoly : Komunikace se zákazníky, konzultace o naše produkty.

Další vývoj partnerství.B2B export : realizace a správu smluv, rozšíření a rozvoj.Export prodeje, řízení projektů, rozvoj podnikání, exportní strategie.

Vedení jednání s distributory.Optimalizace portfolia, modely cena, prodejní struktury pro každý trh.Logistické a celní úkoly.

Podmínky : V čele marketingového oddělení.Tým mladých profesionálů.Rychle rostoucí a rozvíjející průmysl.Komunikace s lidmi z celého světa - osobní setkání, jednání, cest.

Kariérní a profesní růst.Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost