Práce na dvě směny | až 30 000 Kč – příspěvek na dopravu
ProJobEU s.r.o.
Liberec, CZE
před 3 dny
source : JenPrace.cz

Pro klienta, který je světovým lídrem ve výrobě technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně.

Firma rodinného charakteru se zabývá zakázkovou výrobou plastových komponentů či speciálních montážních sestav.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 30 000 Kč (po zaučení)
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracovaném týdnu
  • Příspěvek na stravné ve výši 100 Kč za odpracovaný den
  • Příspěvek na dopravu pro liberecké i mimo liberecké
  • Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Stabilní práci na HPP
  • NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava, montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů a zapojení dle dokumentace
  • Práce v bez nočních směn, pouze ve dvousměnném provozu - / během zaškolování jednosměnný provoz /
  • Čisté prostředí, příjemná pracovní atmosféra, přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce : Liberec
  • POŽADUJEME

  • Manuální zručnost
  • Schopnost naučit se číst výkresovou dokumentaci
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • 100 % docházku
  • Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808 .

    Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.