Referent/referentka zákaznického centra - Rudná u Prahy
DB Schenker
Nučice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Pro naše zákaznické centrum pozemních přeprav hledáme kolegu / kolegyni na pozici referenta / ky pečující o významné zákazníky.

Co bude vaším úkolem?* efektivní zpracování požadavků zákazníků* přijímání objednávek, vyjasňování požadavků a konečná realizace přepravy* informování zákazníka o průběhu přepravy* budování dlouhodobých vztahů se zákazníky* zabezpečení přípravy podkladů pro řešení nesrovnalostí* zodpovědnost za kvalitu servisu a správnou komunikaci směrem k zákazníkovi* udržování aktuálních dat v provozním systému### Co od vás očekáváme?

  • velmi dobré komunikační dovednosti* znalost anglického jazyka pro písemnou i mluvenou komunikaci* samostatnost pro řešení svěřených úkolů* pozitivní myšlení a empatii* schopnost práce pod tlakem* pečlivost### Co vám nabízíme?
  • pružnou pracovní dobu* mentora, který se vám bude věnovat a zasvětí vás do světa logistiky* 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna* odměna za loajalitu formou cafetérie* stravenkový paušál - 75 Kč za odpracovaný den* výhodné tarify od T-Mobilu pro vás i vaše rodinné příslušníky* Multisport kartaNástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.
  • případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

    Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- 13. plat

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.