Elektromontér - silnoproud
R
Radovesice, CZ
před 4 dny
source : Prehled-Prace

místo výkonu práce : nejčastěji stavby v Ústeckém, Plzeňském a Středočeském kraji. Zajištěna doprava i případné ubytování.

Nutností je vyučení v oboru elektro, nemusí být silnoproud ani praxe. Pokud nebude požadovaná vyhláška 50 / 1979 min 5, je možné ji zajistit.

Důležitá je snaha se zaučit. Pracovní náplň : opravy a montáže vrchního vedení nízkého napětí, vysokého napětí, velmi vysokého napětí nad 1000V, údržba, opravy a montáž trafostanic, elektro rozvoden a podzemních zařízení ( kabelových vedení ), zapojování rozvaděčů.

Pracovní doba březen - říjen od 6.00h. do 14.30h., listopad - únor od 7.00h. do 15.30h. Odjezd z adresy provozovny. Způsob kontaktování zaměstnavatele : telefonicky od 7.

00h. do 17.00h. domluvit osobní schůzku pro potvrzení doporučenky.

Typ pracovního poměru / úvazku :

Firma : R - built s.r.o.

Kontaktní osoba : Lenka Procházková

Lenka Procházková

tel : +420 737 272 672,416 574 041

e-mail : lenka.prochazkova erado.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost