Mzdovámzdový účetní
Ministerstvo vnitra ČR
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : jarmila.vobornikova grh.izscr.cz, tel. : 950 819 755,Upřesňující informace : Požadavky : minimálně SŠ s maturitou v ekonomickém oboru, výpis z R, alespoň 3 roky praxe, schopnost analytického myšlení, dobrá práce na PC, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, znalost MS Office + internet, znalost práce v programu GINIS a SAP výhodou, dobrá znalost zákona č.

262 / 2006 Sb. a zákona č. 361 / 2003 Sb.Hlavní pracovní náplň : zpracování platových náležitostí občanských zaměstnanců a příslušníků HZS ČRNabízíme : platové zařazení v 10.

platové třídě (NV č. 263 / 2018 Sb.) - plat dle započitatelné praxe, po zapracování možnost osobního příplatku, VOLNÉ OD 1.

1.2022Zěměstnání na dobru určitou do 31.12.2022 (pak na dobu neurčito)Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna,závodní stravování / stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost