Barista
La forme Bakery & Café
Jaselská 10, Jaselská 10, Česko
před 6 dny
source : Grason

Staňte se součástí našeho týmu v podniku La forme Bakery & Café. Nyní hledáme kolegukolegyni na pozici Barista . brbrOtevíráme další pobočku a hledáme posily! brbrPracujeme s výběrovou kávou, kterou si sami vybíráme a necháváme pražit ve spřátelené kavárně.

Hodně dbáme na kvalitu a konzistentnost, takže neustále kávu ochutnáváme a bavíme se o ní. Děláme často cuppingy, abychom byli neustále v obraze a trénovali dovednosti.

brbrA taky máme skvělý kolektiv! Pravidelně organizujeme teambuildingy a rádi cestujeme po různých gastronomických veletrzích.

brbrNáš ideál je milovníkce všeho, co se týče kávy. Člověk, který má příjemné vystupování a ambice s námi růst dál.brbrJsou vítání převážně baristi na HPP.

brbr Detailnější informace brbr Plný úvazekbr Zkušenosti jsou výhodoubr 20000 25000 Kčměsícbr Spropitnébr Flexibilní plánování směnbr Dovolenábr Multisport karta ActivePassbr Občerstvení na pracovištibrbrJdete do toho s námi?

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost