Tester
GPW
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Just Join IT

AI (nice to have)

Test Automation (regular)

Testing (regular)

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko :

Tester

Miejsce pracy : Wrocław

w uzgodnionych z pracodawcą przypadkach praca zdalna)

Nr ref. : T / PCOL / 2022

do realizacji projektu : Opracowanie Polskiego Cyfrowego Operatora Logistycznego PCOL, projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach POIR 2014-2020.

Zakres zadań :

  • przygotowanie narzędzi do automatycznego testowania oraz opracowania dokumentacji,
  • manualne oraz automatyczne testowanie oprogramowania,
  • identyfikacja i raportowanie błędów w zakresie realizowanych testów,
  • współpraca z zespołami programistów i analityków,
  • współpraca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymagań w obszarze testów,
  • przygotowanie scenariuszy testowych,
  • udział w procesie testowania systemów.
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zagadnieniach performance testing i functional testing,
  • znajomości narzędzi i zagadnień testowania graficznego interfejsu użytkownika,
  • łączne zaangażowanie zawodowe z jakiegokolwiek tytułu nie przekraczającego 276 godzin miesięcznie, wliczając czas pracy w ramach Projektu.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania z AI oraz ML,
  • znajomość rynku oprogramowania dla branży TSL
  • Oferujemy :

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • w uzgodnionych z pracodawcą przypadkach praca zdalna,
  • ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Logistycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE).
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

    Nahlásit tuto nabídku