Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
MGM COMPRO s.r.o.
Louky, CZ
před 4 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MGM COMPRO s.r.o. .

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji :

Náplň práce : vývoj a realizace HW, SW, FW, technická konzultace a technická pomoc pro zákazníky

Co požadujeme : VŠ vzdělání v oboru elekroniky-slaboproudu nebo v IT, programování (vytváření FW produktů) v jazycích typu C nebo C++, práce s osciloskopy a další měřicí technikou, znalost angličtiny - slovem i písmem, znalost počítače a MS Office, výhodou je znalost v OrCAD či v podobném systému, oceníme orientaci v návrzích napájecích zdrojů a jejich topologii a stejně tak se hodí, když se vyznáte v součástkách a znáte pohody s BLDC a PMSM motory

Co nabízíme : férové finanční ohodnocení - aktivních a pracovitých lidí si vážíme a dokážeme je i náležitě ohodnotit, příjemné pracovní prostředí, kolegy stejné krevní skupiny a velmi rozmanitou náplň práce, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, vývoj a výrobu, kterou oceňují společnosti z celého světa

Pro více informací o MGM COMPRO navštivte webové stránky :

Vyžadované vzdělání : VŠ magisterské

Hrubá mzda : 30 000 50 000 Kč / měsíc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.