Technik, montér, elektrikář (údržbář) - klimatizace, vzduchotechnika, vytápění, ZTI
Desima Technology s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

PRVNÍ KONTAKT : telefonicky 8 : 00 - 16 : 00 na č. tel. : 603715888 nebo e-mailem na adr. : lenka.nebeska desima.cz , osobní kontakt možný na základě předchozí tel.

domluvy Kontaktní osoba : Lenka Nebeská Místo výkonu práce : Praha 5 (Kartouzská), Praha a Ústecký kraj (ca 4 hodiny denně na základně v Kartouzské, vykonávání běžných technických a údržbářských prací.

Druhá část pracovní doby je formou výjezdů dle potřeby zakázek. Přibližně 30% výjezdů je v oblasti Ústecka) Montážní technik, údržba (klimatizace, topení)Máte rád, když všechno správně funguje a věci běží tak jak mají?

Nesnášíte polovičatou práci?Dokážete zorganizovat menší stavební úpravy, opravy a zorganizujete revize, instalaci VZT potrubí a chlaďařského potrubí?

Máte chuť se učit novým dovednostem? Jakým úkolům se budete každodenně věnovat?- opravám, údržbě klimatizace, vzduchotechniky, topení- péči o klienty a uživatele zařízení- obsluze a základnímu servisu TZB Pro tuto práci potřebujete : - 100 % spolehlivost- Vysokou míru poskytnuté kvality práce- Velká výhoda při znalostech s chodem kotelny, strojoven vzduchotechniky a klimatizace - Výhodou - platná vyhláška č.

50 / 1978 sb.- samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, ochotu se učit- vstřícné vystupování a ochotu být klientovi partnerem- systematický přístup se zaměřením na detail- řidičský průkaz sk.

B- Manuálně zručného člověka, na kterého je spolehnutí Co získáte : - nadstandardní finanční odměny za dobře odvedenou práci - počítač a telefon- profesní růst (školení a další průběžné vzdělávání)- spolupráce s kolegy, kteří jsou v oboru více než 13 let.

 • zázemí úspěšné a společensky odpovědné firmy, která lpí na kvalitě poskytnutých služeb- časovou flexibilitu" Zaměstnanecké výhody : Prémie, služební telefon a služební PC (notebook)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost