Uklízeč/ka
REAGA s.r.o.
Příbram
před 8 hodinami
source : Hitprace

Pozice : uklízeč / kaMísto vhodné pro OZP.Zkrácený pracovní úvazek.Pouze odpolední směna s nástupem nejdříve v 15,00 hodin (upřesníme po dohodě)-Jedná se o úklid kanceláří, sociálního zařízení a společných prostor (chodby,schodiště), práce s mopem, praxe vítána.

Případný výběr uchazečů po osobním jednání a prohlídce pracoviště.Požadujeme : posudek o zdravotní způsobilosti k této práci-potvrzení od lékaře (vstupní lék.

prohlídka) , bezúhonnost Zaměstnanecké výhody : 1 týden dovolené navícNástup možný od 3.2.2020. Mzda : 6 814,- KčKontakt : Tomášek Karel, tel.

603 806 090, 318 629 011, pribram reaga, pracovní dny od 8 : 00 do 15 : 00 hod, nebo osobně na provozovně v pracovní dny od 9 : 00 - 13 : 00 hod.

Místo výkonu práce : REAGA s.r.o., pracoviště Příbram, Pod Šachtami 353 ( budova katastrálního úřadu )

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost