sociální pracovník/pracovnice kontaktního centra
KAPPA-HELP, z.s.
Přerov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme : zájem o práci s cílovou skupinou drogově závislých,znalosti sociální oblasti,výborné komunikační schopnosti,znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint ),ochotu dále se vzdělávat ,aktivní přístup, schopnost práce v týmu ,řidičský průkaz skupiny B (výhodou),samostatnost, vysokou míru flexibility Nabízíme : Možnost profesního růstu, služební telefon, finanční podporu ve vzdělávání, supervize, dovolenou navíc a další nadstandardní benefity (zdravotní volno, home office, právní podporu ).

Zájemci se mohou hlásit : - zasláním motivačního dopisu (v rozsahu 1 strany A4), strukturovaného životopisu a dokladu o vzdělání nebo absovování kurzu do 1.

11.2021 na e-mail : vyberove.rizeni kappa-help.czPoznámka : zaslání uvedených dokladů je podmínkou pro zařazení do výběrového řízení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost